Elestem

Minek is tagadnám?
Zakóztam egy nagyot!
És te? Most mit csinálsz?
Most, hogy padlón vagyok.

Cs. G.
2026. május

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Hozzászólás: